Renginiai

Visus gegužės penktadienius vyks "Penktadieniais iš Rykantų"! Tai atviras kvietimas dirbti ir kurti kartu. Galite atsinešti savo kompiuterį ir ramiai dirbti reikiamus darbus, arba atsinešti idėjas ir klausimus, ir kartu ieškoti atsakymų.

Gegužės 12 ir 19 dienomis Rykantų pašte vyks bendruomenės dirbtuvės. Tai vizualinio identiteto kūrimo dirbtuvės, per kurias kursime Rykantų pašto vizualinį įvaizdį: logotipą ir simbolius, spalvas ir linijas. Kviečiame atvykti ir kurti kartu!

Gegužės 19 dieną keisimės daigais. Pavasaris prasidėjo, orai gerėja ir vis daugiau laiko norisi praleisti darže, o gal net ir paekspermentuoti: užauginti arbūzą ar smidrus? Kviečiame atvykti su daigais ir mainytis jais, žiniomis ir patirtimi su kaimynu!

Gegužės 22 dieną, kartu su kaimynu Remigijus Gritėnas žaidžiame Mafiją! Tai žaidimas, kuris apjungia emocijas, psichologiją ir intelektą. Lavina atmintį, bei emocijų valdymą. Nesijaudinkite, naujokams prieš žaidimą bus aiškinamos žaidimo taisyklės.

Gegužės 24 dieną "Kontraversiškos kontraversijos" su Norbertu Černiausku ir Salvijum Kulevičium. Kaip kalbėti apie praeitį, kurios nelabai norime prisiminti bet prisimename? Prisimename su nostalgija savo jaunystei ir neteisybės skausmu. Ar gerai žaisti su atmintimi taip įžūliai kaip Norbertas Černiauskas knygoje “Fado”? Ir ką daryti su sovietmečio palikimu, ką verta saugoti ir ko ne? Aptarsime N. Černiausko “Fado” ir diskutuosime apie architektūros palikimus su Salvijum Kulevičium.

Taigi, veiklų pašte turime ir šį mėnesį, kviečiame atykti ir sudalyvauti!

Beje, Rykantų pašte visada atsiras vietos ir jūsų renginiams! Rašykite mums.